Kompresory B.PRO z serii PUMPER

Kompresory B.PRO z serii PUMPER

Często docierają do nas sygnały, że trudno jest Wam wybrać właściwy model kompresora do swoich gwoździarek. Mnogość ofert oraz korelacja odpowiednich parametrów technicznych do jakości i ceny powoduje, że decyzja nie jest łatwa. Znaleźliśmy jednak złoty środek – kompresory marki B.PRO z serii PUMPER!

Seria pięciu różnych kompresorów PUMER, dostępnych w ofercie firmy B.PRO jest wynikiem współpracy producenta z posiadającą ponad 30 lat doświadczenia Polską Grupą Kapitałową BIZEA-BIZON-BPRO.

Kompresor B.PRO PUMPER 49-04
Kompresor B.PRO PUMPER 49-04

Różnorodna oferta

Kompresory B.PRO z serii PUMPER różnią się wielkością zbiorników, mocą silników, wymiarami i wagą oraz wydajnością podczas ssania powietrza. Do wyboru mamy zarówno mały, 10-kilogramowy kompresor  (49-40) ze zbiornikiem o pojemności 4l, dedykowany do drobnych prac wykończeniowych, jak i model 433-100 o wadze 69 kg, zbiorniku o pojemności 100 l i silniku o mocy 3 KM, który bez problemu obsłuży kilka narzędzi w hali produkcyjnej. Dzięki tej różnorodności każdy z nas może znaleźć sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Kompresor B.PRO PUMPER 433-60
Kompresor B.PRO PUMPER 433-60

Model 433-25 dla profesjonalistów

Największym zainteresowaniem wśród specjalistów cieszy się model oznaczony symbolem 433-25. Mobilny kompresor o wadze 54 kg wyposażony jest w 10- barową pompę o wydajności 433 l/min. oraz zbiornik o pojemności 25 litrów, jest doskonałą propozycją do wszelkich prac konstrukcyjnych. Silnik o mocy 3 KM umożliwia obsługę zarówno dużej gwoździarki, jak i jednego średniego narzędzia.

Kompresor B.PRO PUMPER 256-20
Kompresor B.PRO PUMPER 256-20

Kompresor jest zabezpieczony termicznie, dzięki czemu wyróżnia się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Za sprawą unikalnej konstrukcji (układ poziomy) i niskiemu zawieszeniu środka ciężkości, urządzenie jest niezwykle stabilne i bezpieczne w użytkowaniu. Co więcej, za sprawą wygodnemu w użyciu kranikowi spustu wody ze zbiornika i manometrom, pozwalającym na stałą kontrolę poziomu ciśnienia, zyskujemy niezawodny i funkcjonalny sprzęt, pomocny w każdych warunkach.

Kompresor B.PRO PUMPER 433-25
Kompresor B.PRO PUMPER 433-25

Bezpieczeństwo i ergonomia

Każdy z oferowanych modeli kompresorów PUMPER, mimo wielu różnic, ma również wiele cech wspólnych. Wszystkie zapewniają optymalne zakresy ciśnienia, co znacząco podnosi ich bezpieczeństwo, w szczególności podczas intensywnej pracy. Przy włączeniu narzędzia, górna wartość ciśnienia wynosi około 10 barów, a dolna oscyluje w granicach 8 barów. Wszystkie kompresory zostały również wyposażone w szybkozłącza przyłączeniowe, metalowe obudowy filtrów oraz wygodne do transportu rączki. Ponadto, w każdym urządzeniu zamontowano precyzyjne i niezawodne zawory ciśnieniowe oraz wygodne kraniki spustu wody ze zbiorników.

Kompresor B PRO Pumper 433 100
Kompresor B.PRO Pumper 433-100

Gwarancja serwisu

Wybierając kompresory PUMER nie musimy martwić się o serwis i ewentualne naprawy. Firma B.PRO posiada własny wyspecjalizowany serwis oraz dostępne od ręki wszystkie części zamienne. Dzięki temu każdy przegląd czy wymiana elementu przebiega w sposób łatwy i szybki. Dla osób chcących samodzielnie wykonać naprawę, przydatny okaże się schemat budowy każdego kompresora, w którym znajdziemy wyszczególnione wszystkie części urządzenia.